×

0850 555 555

Po:8.00 - 18.00
Ut:8.00 - 18.00
St:8.00 - 18.00
Št:8.00 - 18.00
Pia:8.00 - 18.00

Havarijné poistenie pre tretie tisícročie


Vypočítať cenu

Aké sú výhody moderného poistenia?

Uzatvorené online
za päť minút

Cenu si môžete vypočítať v našej online kalkulačke a uzatvoriť za päť minút z pohodlia vášho domova. Ak poznáte EČV vášho vozidla, všetky technické informácie načítame za vás.

Elektronická komunikácia s poisťovňou

Komunikujeme s vami elektronicky – cez email alebo telefón. Všetky informácie tak máte k dispozícii ihneď a bez toho, aby ste niekam museli chodiť.

Obhliadka auta cez mobil

Pri uzatvorení nemusíte vaše auto nikomu ukazovať. Obhliadku vášho vozidla urobíte jednoducho za päť minút cez váš mobilný telefón (dostupné pre vozidlá podľa parametrov).

Hlásenie poistných
udalostí online

Keď sa vám stane nehoda, poistnú udalosť môžete nahlásiť jednoducho pomocou online formulára a všetko potrebné vybaviť na diaľku.

Klientska zóna online

Všetky vaše zmluvy si môžete skontrolovať v online klientskej zóne, kde si môžete zmeniť vaše osobné údaje alebo parametre poistenia.

Krytie

Čo všetko kryjeme v našom havarijnom poistení?

Havária

V prípade, že si s niekým neúmyselne skrížite cesty, naše havarijné poistenie vás podrží bez ohľadu na to, kde bola chyba a aké poistenie má druhý účastník.

Vandalizmus

Ak sa váš štvorkolesový miláčik stretne s neprajným susedom alebo opitým výrastkom, havarijné poistenie vám pokryje aj tieto škody. Môžete spať v pokoji.

Živelná udalosť

S naším poistením sa nemusíte obávať ani vyčíňania živlov. Budete poistení proti požiaru, záplave, krupobitiu, víchrici, ale aj pre prípad pádu strumu, blesku či výbuchu.

Krádež vozidla

V rozšírenom balíčku kryjeme aj riziko krádeže vozidla – v prípade, že vám auto zmizne, odškodníme vás vo výške jeho hodnoty.

Chat: opýtajte sa