×

0850 555 555

Po:8.00 - 18.00
Ut:8.00 - 18.00
St:8.00 - 18.00
Št:8.00 - 18.00
Pia:8.00 - 18.00

Čo je to Genertel?

Poistenie online

Kvôli poisteniu nemusíte merať cestu na pobočku, ani si dohadovať stretnutie s poistným agentom. Genertel ponúka online poistenie, ktoré uzavriete úplne jednoducho a rýchlo cez internet alebo telefón bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu.

Cenu poistenia si sami vypočítate v poistnej kalkulačke, a v prípade záujmu zmluvu rovno uzavriete. Všetky potrebné dokumenty vám prídu e-mailom. Ak si nie ste istí, a chceli by ste sa o poistení poradiť so špecialistom, môžete sa obrátiť na naše klientske centrum na čísle 0850 555 555.

U nás si poistíte nielen auto, ale aj nehnuteľnosť a domácnosť, a poistnú ochranu vám zabezpečíme aj na dovolenke v zahraničí, vďaka nášmu balíčkovému cestovnému poisteniu.

V súčasnosti Genertel poskytuje tieto produkty:

Pomáhame, keď treba

Naše služby orientujeme na najdôležitejšie potreby klienta, prevenciu vzniku alebo zhoršenia nepriaznivých situácií, či pomoc v krízových situáciách klienta. K všetkým naším poisteniam máte Asistenčné služby zdarma.

Silný partner

Genertel úspešne pôsobí na slovenskom trhu poistenia od roku 2010. Je súčasťou stabilnej a silnej skupiny GeneraliGroup, ktorá bola založená v roku 1831. Od 31.12.2014 Genertel funguje na Slovensku pod názvom Generali Poisťovňa, a. s., odštepný závod Genertel.

Naša vízia

Our purpose is to actively protect and enhance people’s lives

 • Actively: Poistenie je tým, vďaka čomu zohrávame aktívnu a kľúčovú úlohu pri zlepšovaní životov ľudí.
 • Protect: Venujeme sa podstate poistenia – riadeniu a zmierňovaniu rizík jednotlivcov a inštitúcií.
 • Enhance: V Generali je naším záväzkom vytvárať hodnotu.
 • People: Intenzívne sa staráme o budúcnosť a životy našich zákazníkov a našich ľudí.
 • Lives: Ovplyvňujeme kvalitu životov ľudí, staráme sa o ich blahobyt a ochranu. Cez poradenstvo a služby pomáhame zlepšiť ich životnú úroveň z dlhodobého hľadiska.

Naša misia

Our mission is to be the first choice by delivering relevant and accessible insurance solutions

 • First choice: Logický a prirodzený spôsob konania, keď ľudia reagujú na najlepšiu ponuku na trhu na základe jasných výhod a benefitov.
 • Delivering: Naším úsilím je dosiahnuť čo najlepší výkon.
 • Relevant: Predvídanie a napĺňanie reálnych ľudských potrieb a príležitostí šité na mieru na základe lokálnych potrieb a zvyklostí.
 • Accessible: V prvom rade ide o jednoduchosť riešenia, ktoré sa dá ľahko nájsť, pochopiť a využiť; je vždy dostupné a za konkurencieschopnú cenu.
 • Insurance Solutions: Naším cieľom je ponúknuť a „ušiť na mieru“ pestrú kombináciu ochrany, poradenstva a služieb.

Naše hodnoty

 • Deliver on the promise – Našim ľuďom, klientom a partnerom sme na základe vzájomnej dôvery dlhodobo zaviazaní. Celá naša práca je o zlepšovaní životov našich klientov. Pri plnení nášho prísľubu nás zaväzuje disciplína a integrita, pričom kladieme dôraz na dlhodobé vzťahy.
 • Value our people – Našich ľudí si vážime, podporujeme rozmanitosť a investujeme do vzdelávania a rastu vytváraním transparentného, súdržného a ústretového pracovného prostredia. Rozvíjanie našich ľudí zabezpečí našej spoločnosti dlhú budúcnosť.
 • Live the community – Sme hrdí na to, že patríme k celosvetovej skupine so silnými, udržateľnými a dlhotrvajúcimi vzťahmi na každom trhu, na ktorom pôsobíme. Náš trh je náš domov.
 • Be open – Sme zvedaví, proaktívni, dynamickí a vždy k dispozícii. Sme ľudia s otvoreným a rozmanitým myslením, ktorí sa chcú pozerať na veci z rôznych perspektív.
Chat: opýtajte sa